Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Czy Bonnie naprawdę nie żyje?? Spoiler

Portal E!online uzyskał kilka informacji na ten temat. Czy nasza czarownica pozostanie martwa?

 

    bonn



Tajemny Krąg

 



E!online: Tak, ludzie! Bonnie rzeczywiście jest martwa. A teraz wybaczcie nam, musimy udać się zakupić więcej chusteczek!


Nasza ulubiona czarownica poświęciła samą siebie, by przywrócić młodszego brata Eleny (i wybaczcie nam ponownie, podczas gdy zaczniemy krzyczeć nad ich ponownym uściskiem!) i jednocześnie swojego byłego, Jeremy'ego.


Wielki zwrot akcji? Ona była w stanie znieść zasłonę, co oznacza, że teraz może się kręcić w pobliżu jako duch i fani będą mogli zobaczyć Bonnie kończącą liceum... na razie. Definicja szaleństwa? Och, tak- i my to kochamy! I podczas gdy inne źródła w żaden sposób nie komentują tego, jak długo jeszcze będziemy oglądać Kat Graham i McQueen'a w następnym sezonie, my możemy wam powiedzieć, że Bonnie zakończy ten sezon martwa. Pernamentnie.

 

 

 

 



Katerina_Petrova88, 11-05-2013, odsłon: 3229
Komentarze
8BlackDarkWhite8 (2)
(11-05-2013, 19:29:44)
Pfffff ;/
PragneKrwi (1)
(11-05-2013, 20:04:26)
Cieszę sie że nie opuści nas  (:
123werka123 (0)
(11-05-2013, 20:28:18)
Czyli w nastąpnym sezonie Bonni i Jerem'ego nie będzie?! Oo Jak tak, to o NIEEEEEEEEEEE ;(
Katerina_Petrova88 (74)
(11-05-2013, 20:52:21)
Nie że ich nie będzie, tu chodzi o to, że NIE WIADOMO, czy będą. To, że Bonnie zakończy sezon martwa, nie znaczy, że jej nie zobaczymy w 5 sezonie :P
No i podejrzewam, że ktoś z nich musi wrócić, bo inaczej tym razem Elena nie wytrzyma i popełni samobójstwo.
Oliwiia (7)
(11-05-2013, 21:11:11)
a co z Jenną? ona chyba była wampirem w czasie śmierci, więc powinna wrócić.
Katerina_Petrova88 (74)
(11-05-2013, 21:20:05)
Może nie chce wrócić ;) I, prawdopodobnie, aktorka grająca Jennę nie jest gdzieś 'pod ręką' i nie może jej zagrać.
Vamp1200 (24)
(12-05-2013, 08:22:47)
Może w końcu Bonnie i Jeremy będą razem w 2 świecie! Nie chcę aby nas opuszczała!
xXCarolineXx (0)
(12-05-2013, 16:15:24)
Jenna nie wróci, bo nie trafiła na drugą stronę a przynajmniej tak mówiła Esther gdy zmieniała Alarica w wampira. Powiedziała (do Eleny): ''Jeśli to cię pocieszy to wiedz, że twoja ciotka nie przebywa tam, gdzie ja byłam. Nie zaznała tortury drugiej strony. Pomimo przemiany w wampira pozostała nieskalana. Zaznała spokoju''. Z tego wynika, że już jej nie zobaczymy.
123werka123 (0)
(13-05-2013, 17:19:47)
:(
karolinaprzeczek (1)
(15-05-2013, 08:40:57)
;(
:(