Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Dyskusja na temat 5x01

UWAGA SPOILERY!

 

Premierowy odcinek 5 sezonu już za nami, więc teraz czas na podzielenie się swoją opinią! Co sądzicie o najnowszym odcinku?

 



Tajemny Krąg

 



Katerina_Petrova88, 04-10-2013, odsłon: 1196
Komentarze
stefcioo1020 (3)
(04-10-2013, 20:27:58)
Ogólnie fajny odcinek ale najbardziej podobała mi się scena jak Damon martwił się o Jeremiego a potem go przytulił :) Słodko
Vampire00 (8)
(04-10-2013, 20:53:18)
odcinek fajny i ciekawy, 4 sezon to klapa ale 5 zapowiada sie fantastycznie ;)
Giselle (47)
(04-10-2013, 21:07:46)
No, no, niezły początek wyszedł. Fajne nowe wątki i mam nadzieję, że ciekawie zostaną rozwinięte. I tak trzymać! ;)
madzia19951995 (20)
(05-10-2013, 11:10:42)
Hmm.. Tak odcinek był bardzo interesujący. :) Fajnie się wszystko zapowiada. Mniejmy nadzieję,że dalej dobrze rozwiną nowe wątki. ;)
delena_07 (25)
(05-10-2013, 16:54:06)
Odcinek bardzo ciekawy. Jeżeli 5 sezon będzie tak dobry jak zeszłe sezony, to będzie świetnie :)
Lexi23 (7)
(05-10-2013, 22:46:01)
Jak dla mnie odcinek trzymał poziom. Po tak długiej przerwie taka petarda.. Tak trzymać! Nowe wątki, tajemnice zapowiadają się również wspaniale tylko teraz trzeba martwić się, by były równie dobrze przekazane. Według mnie Paul w tym odcinku świetnie zagrał Silasa pomimo tego, że gra zły charakter przekonał mnie swoją grą do siebie jeszcze bardziej i udowodnił chociaż już dawno to było widać, że postacie z charakterkiem równie dobrze potrafi odegrać jak potulnego, romantycznego Stefana i to mnie naprawdę wkręciło, co prawda motyw z kontrolą umysłu tylu ludzi jest nieco dziwny, ale zobaczymy jak to się potoczy dalej. Ogólnie było bardzo zaskakująco i teraz pozostało tylko odliczać dni do następnego odcinka ;)
Vampire00 (8)
(06-10-2013, 11:32:30)
ogolnie aktorzy lepiej wygladaja, cchocby Matt i Damon, ciekawi mnie strasznie watek Caroline i tylera, jak nie ma Klausa to chcialabym zbey byli razem ale chyba na to sie nie zanosi a szkoda ;(
BloodyVampire (23)
(06-10-2013, 11:40:41)
Wygląda na to, że mam odmienne zdanie od wszystkich innych.
Moim zdaniem odcinek był jednym z gorszych. Co chwile były jakieś akcje, co niby powinno być dobre, ale uważam, że były słabo zaprezentowane. Dwie osoby zabite (ojciec Bonnie, Megan) dwie prawie zabite (Katherine, Jeremy) ale jak dla mnie akcja naciągana.
Po rewelacyjnym drugim sezonie, ten serial może być tylko gorszy. Tym bardziej, ż nie ma Pierwotnych, którzy są świetnie wykreowanymi postaciami.
Vampire00 (8)
(07-10-2013, 10:00:51)
co z tego ze nie ma pierwotnych na poczatku tez ich nie bylo, sezon zapowiada sie fajnie, 4 byl najgorszy moim zdaniem, z jeremim i wypadkiem troche przegieli slabe to bylo, ale poza tym wszystko fantastycznie
Katerina_Petrova88 (74)
(11-10-2013, 19:55:34)
Ok, a teraz tak na serio- kto mi edytował ten post? Wstawił obrazek i napisał 'uwaga, spoilery'? Czy ja mam aż taką sklerozę, że już nie pamiętam, że sama tak zrobiłam..?
Jeśli to był ktoś inny niż admin (a na pewno, bo admin raczej nie edytuje treści postów), to niech wie, że mnie wkurzył.
Ludzie, do cholery, ustalmy sobie pewne granice, okej? Ja wstawiam=post taki zostaje. Wyłączając oczywiście przypadki, w którym naruszę netykietę, prawa autorskie itp.