Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Ekipa serialu

 

 "Jesteśmy troszkę walnięci i kompletnie w sobie zakochani."

 

Elena i Bonnie mogą być najlepszymi przyjaciółkami w "Vampire Diaries", lecz aktorki, które odgrywają te role, Nina Dobrev i Katerina Graham w prawdziwym życiu również się przyjaźnią. Kat powiedziała w zeszłym tygodniu Hollywood Crush , że cała obsada VD jest zwartą grupą kolegów, którzy co tydzień oglądają razem serial, urządzają piżama-party i w weekendy jeżdżą na wycieczki. "Jesteśmy w stu procentach zgrani. Nie pozwólcie, żeby oszukał was chłód jaki okazujemy sobie w serialu. Jesteśmy wszyscy troszkę walnięci i kompletnie w sobie zakochani", powiedziała Katherina.

 

 

Dziewczyny z programu - Nina, Kat, Kayla Ewell (Vicki), Candice Accola (Caroline) i Sara Canning (Jenna) - regularnie robią sobie piżama-party w domu Niny lub Kayli. W deszczowy czwartek, dwa tygodnie temu, obsada zgromadziła się w przyczepie Kat, żeby oglądać show. "Mieliśmy jedzenie z cateringu i oglądaliśmy to w moim pokoju. Padał deszcz a mój pokój jest jedynym, który tak naprawdę ma recepcję. Więc wszyscy tam siedzieliśmy - około sześć lub siedem osób - i oglądaliśmy".

 

"Kiedy Nina grała Katherine - byliśmy bardzo blisko. Tak jakby mogła spojrzeć na mnie i powiedzieć co ze mną nie tak i to jest chore! Naprawdę jesteśmy tak blisko. Więc gdy zobaczyłam ją jako Katherine, dosłownie krzyknęłam. Wszyscy mówili "Shh, próbujemy oglądać serial", a ja "Dalej, Nina!". Po jej świetnym wystąpieniu wszyscy klaskaliśmy. Naprawdę jesteśmy tak śmieszni. Kochamy się i wspieramy nawzajem."

 

Kiedy scenarzystka i producentka serialu, Julie Plec, wysłała aktorom zdjęcie billboardu Times Square przedstawiający ich, wybrali się na weekend do domku nad jeziorem. "Podniosłam Ninę i obróciłam wkoło, wszyscy krzyczeliśmy i skakaliśmy na łóżku. Wszystko czego doświadczaliśmy z fanami i z sobą nawzajem jest bardzo prawdziwe. Wszyscy mieliśmy jakieś tam sukcesy przed tym, ale nigdy takiego rozmiaru jak w tym show. I myślę, że fakt, iż jesteśmy wszyscy razem i naprawdę blisko robi różnicę."

 

Kat powiedziała, że według niej serial spodobał się widzom z powodu rzeczywistych dobrych relacji między członkami obsady. "Myślę, że prawdziwym powodem odniesienia przez serial sukcesu jest to, iż nie możesz oszukać widowni, nie ważne czy mają 10, czy 45 lat. Ludzie po prostu wiedzą co jest prawdziwe, a co nie. W naszym serialu wychodzimy z siebie, żeby relacje z wszystkimi wyglądały prawdziwie. Powiedziałam wcześniej - i tu wychodzi mój "Bonnizm" - że powodem, sukcesu serialu jest to, jacy jesteśmy i miłość, którą się wzajemnie darzymy. I fani oczywiście! Bez tej chemii i tych więzi, nie wiem czy Vampire Diaries odniosłoby sukces.

 

 

 Tajemny Krąg

 alexz, 17-10-2010, odsłon: 1406
Komentarze
kirke (9)
(19-10-2010, 18:24:39)
To widać, że ekipa jest ze sobą zgrana :) Fajnie się na nich patrzy jak grają.