Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Julie Plec o 5 sezonie!

Na portalu TVGuide opublikowano wywiad z producentką wykonawczą Julie Plec na temat losów bohaterów w 5 sezonie.

                 julieTajemny Krąg

 Więc Stefan jest sobowtórem Silasa. Czy może być ich więcej?

JP: Wydaje mi się, że to znaczy, że tak. Wszystko jednak zależy od tego, czy będziemy chcieli to wprowadzić, czy nie. Odpowiedź na razie brzmi: nie.


Jak wiele czasu minie, zanim wszyscy dowiedzą się, że Stefan to tak naprawdę Silas?

JP: Szczerze mówiąc, nie sądzę, by trwało to długo. Myślę, że jest z tym więcej zabawy, gdy dowiadują się wcześniej, ale niezależnie od innych rzeczy, będzie tam mnóstwo przekrętów w stylu Katherine na początku nowego sezonu. Mam nadzieję, że ludzie, którzy dobrze znają Stefana będą w stanie szybko się zorientować.

 

Czy możemy się spodziewać scen z podwójnym Paulem Wesley'em?

JP: Częścią zabawy w posiadaniu aktora grającego obie role jest opcja postawienia ich twarzą w twarz. Jednak takie sceny są trudne do zagrania i zajmują mnóstwo czasu, dlatego też Katherine i Elena mają je sporadycznie. W każdym razie z pewnością takie sceny zobaczymy, ale oczywiście Stefan będzie odbywał własną podóż na dnie [jeziora] i zobaczymy, kto wyciągnie go z tego bałaganu.

 

[...]

 

Czy Katherine będzie starała się przekonać kogoś do zmienienia jej z powrotem w wampira?

JP: Cóż, biorąc pod uwagę zasady, według których można stać się wampirem w tym serialu- czyli kiedy umrzesz z wampirzą krwią w organizmie- to jest to dość spore ryzyko. Ale jeśli to

kath and elena

nie zadziała to ona byłaby wtedy po prostu martwa i uważam, że jedyna sprawa, która będzie

ją nurtować to pytanie 'Jak bardzo nienawidzę bycia człowiekiem? Czy jestem gotowa

zaryzykować śmierć, by odzyskać swoje wampirze życie z powrotem?'

 

Czy potrafisz sobie wyobrazić moment, w którym Elena i Katherine znajdą wspólny język?

JP: Wiesz, właściwie to uważam, że jeśli kiedykolwiek usiadłyby razem z butelką wina i paczką chipsów, prawdopodobnie zdałyby sobie sprawę, jak wiele mają ze sobą wspólnego- o wiele więcej, niż myślą. Jednak między tą dwójką jest tak dużo nienawiści i goryczy, że to wymagałoby kilku torebek chipsów i skrzynki wina.


elena and matt


Czy Elena nadal będzie musiała zmagać się ze

swoimi wampirzymi instynktami w collegu?

JP: Cóż, uważam, że jej najwięszym problemem będzie ochrona swojego sekretu. W Mystic Falls widzieliśmy, że trudno jest utrzymać w sekrecie to, kim naprawdę jesteś. A teraz Elena udaje się w nowe miejsce i zaczyna nowe życie, podwójne życie, jako studentka i, w tajemnicy, jako wampirzyca. Będą się z tym wiązały pewne zmagania.
Czy możesz potwierdzić, że Elena była sobą, a nie Silasem, w chwili gdy wyznawała miłość Damonowi?

JP: Cóż, weź pod uwagę, że gdyby to nie była Elena, to znaczyłoby, że Stefan/Paul Wesley i Ian Somerhalder całowali się ze sobą. Myślę, że wtedy wielu fanów byłoby szczęśliwych.Czy to możliwe, że Elena i Damon będą szczęśliwi razem w następnym sezonie?delena

JP: Sadzę, ze między nimi nigdy nie będzie takiego momentu, w którym będą zaangażowani w jakiegoś rodzaju konflikt, bo ich relacje- jako przyjaciele czy wrogowie- zawsze były nieprzewidywalne, co było frustrujące i seksowne w tym samym czasie. Więc pytaniem jest, jak długo możemy utrzymać ich szczęśliwych mimo nadchodzących rzeczy, które mogą ich poróżnić- i to właśnie będzie częścią ich podróży w kolejnym sezonie: sprawdzenie, czy oboje mogą naprawdę funkcjonować jako para.Jak wiele czasu minie, zanim każdy zorientuje się, że Bonnie jest duchem?

JP: Myślę, że ona wyraziła się dość jasno mówiąc Jeremy'emu, że chce utrzymać swój sekret, więc uważam, że zobaczymy, jak długo jest on gotowy to robić.


[...]


Jak Jeremy poradzi sobie z ponownym byciem człowiekiem?

JP: Jeremy'ego nie czekają łatwe czasy. Jego pierwszą przeszkodą będzie wytłumaczenie nagłego powrotu do żywych. Tak więc będzie się trochę z tym zmagać wraz z powrotem do normalnego świata.


Gdzie znajdą się Matt i Rebekah, gdy zacznie się nowy sezon? rebekah and matt

JP: Z pewnością zobaczymy ich wraz z rozpoczęciem 5 sezonu. Z tego co wiem, to możemy ich zastać w Europie.


Czy planujesz kiedykolwiek zmienienie Matta w wampira?

JP: Szczerze, to ten bohater zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu u w sercach nas wszystkich, ponieważ, jak powiedziała Rebekah, jest on tak pięknie ludzki. A ja nie mam zamiaru tego zepsuć w najbliższym czasie.


Czy będzie przeskok w czasie między finałem a następnym sezonem?

JP: Mamy zamiar zacząć sezon z przygotowaniami wszystkich do pójścia do collegu, cokolwiek by to nie znaczyło.


[...]


Skoro Klaus powiedział Carolne, że chciałby być jej ostateczną miłością, czy to znaczy, że jest szansa na doprowadzenie ich do tego? klaus and caroline

JP: Sądzę, że odpowiedź brzmi: 'Nigdy nic nie wiadomo'. W tym momencie największą przeszkodą dla nich, pomijając oddzielający ich spin-off, są te wszystkie naprawdę okropne rzeczy. I myślę, ze Caroline nie będzie spieszno wskoczyć do łóżka z kimś tak morderczym, brutalnym, manipulującym i okutnym. Z resztą, on zabił matkę jej chłopaka. Myślę, że Caroline definitywnie do niego ciągnie i coś jest między nimi, jednak ona nie jest pewna, czy to jest właściwe. [...] Więc czy Klaus stanie się typem faceta, na którego mogłaby spojrzeć w sposób, w jaki patrzy na Tylera?


 

 

 

 

 

Żródło: tvguide.com


Prawa autorskie zastrzeżone kopiowanie i wykorzystywanie tłumaczenia bez mojej zgody jest zabronione!

 

 

 Katerina_Petrova88, 19-05-2013, odsłon: 2935
Komentarze
KochankaDamona (7)
(19-05-2013, 19:09:28)
Ja nie wytrzymam 5 miesięcy... Tyle się będzie działo! :c
8blackDarkWhite8 (2)
(19-05-2013, 20:49:56)
Dobija mnie to jak Julie duużo mówi o tym sezonie a i tak nic się z tego nie dowiedziałam ..
Vampire00 (8)
(20-05-2013, 14:57:55)
nie rozumiem po co były teksty Eleny "kochałam Cię przez więź" skoro teraz mają być szczęśliwi....
katerina_petrova95 (20)
(20-05-2013, 18:13:39)
Ale właśnie o to chodzi żeby Julie nie zdradzała szczegółów 5 sezonu ,bo nie będziemy mięli radości z oglądania bo będziemy wszystko wiedzieć ..a jak żyjemy w niewiedzy to później będziemy zaskoczeni tym co się dzieje, na razie Julie buduje napięcie ;)
Delena_ (3)
(20-05-2013, 19:07:45)
Vampire00, wtedy nie miała uczuć, a on ją torturował, więc chciała mu dopiec w najgorszy możliwy sposób. Czy to nie oczywiste? :P
Fajnie, że teraz wszyscy idą do collegu, mam nadzieję, że tym razem będą częściej chodzić do szkoły niż przez cąły 4 sezon. I ja się zastanawiam, jak oni to liceum ukończyli ;p Zauroczając nauczycieli?
emcia13 (5)
(20-05-2013, 23:26:43)
Delena_  Matt nie idzie chyba do collegu..
A tak w ogóle to fajnie by było gdyby Elena i Damon chodzili razem do collegu a za razem troche dziwnie by było zobaczyć uczącego się Damona. xd
BloodyVampire (23)
(21-05-2013, 14:52:04)
emcia13: Damon by się nie uczył... Damon chodziłby na imprezki w akademikach i 'zjadał' ludzi :D
Vampire00 (8)
(21-05-2013, 21:21:50)
delena_ moze chciala mu dopiec ale bez przesadzy sa inne sposoby, sam silas to nawet mowil, poza tym ich zwiazek nie byl idealny, jakos oni nie za bardzo pasuja do siebie co zobaczylismy wlasnie w 4 sezonie, ta sprawa musi miec jakies drugie dno.. ;d