Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Kogo wybierze Elena? Spoiler

Trójkąt D/E/S jest jednym z głównych wątków Vampire Diaries, i, jak zdradza opis odcinka, w nadchodzącym finale Elena wybierze jednego z braci. Kto to będzie? Na portalu E!online opublikowano trochę informacji na ten temat.

    d/e/s



Tajemny Krąg

 



Muszę wiedzieć, kogo Elena wybierze w tym finale!

E!online: Nie mogę ci powiedzieć, którego z braci wybierze nasza bohaterka, ale zapewniam, że kogoś napewno. (I nie będzie to w stylu Kelly Taylor 'wybieram siebie'!). A jeśli mowa o drugim bracie, to będzie on musiał się zmierzyć z tyloma rzeczami, że otrzymanie kosza od dziewczyny (na razie) zostanie ledwie zauważone. Zacznijcie się przygotowywać na jeden z największych zwrotów akcji w serialu!

 



Katerina_Petrova88, 10-05-2013, odsłon: 3789
Komentarze
agattaa (2)
(10-05-2013, 23:35:21)
Oby Damona :D
lubiekakaoaty (8)
(10-05-2013, 23:37:03)
Booje się :o Ale nie mogę się doczekać
lovesomerhalder (1)
(11-05-2013, 06:41:11)
No właśnie oby Damona
lovesomerhalder (1)
(11-05-2013, 06:43:16)
Chociaż Stefana już raz Elka wybrała to może i drugi ra wybierze .... Jak 5 sezon będzie sezonem Steleny ..... Plec niech lepiej ucieka przede mną ... A Iana to z chęcią przygarnę
KochankaDamona (7)
(11-05-2013, 10:48:50)
Czytałam gdzieś, że 5 sezon ma się skupić na uczuciach między Eleną, a Damonem ;) Miejmy nadzieję, że to prawda :D
_Katherinaa_ (0)
(11-05-2013, 12:26:15)
Szczerze Elena bardziej pasuje do Stefana pasuja do siebie choć Damon stara sie zeby ona go wybrała. No to czekamy na nastepny odcinek < 3
paula4033 (1)
(11-05-2013, 13:09:52)
Oby Stefana wybrała... ♥
Andzia223 (5)
(11-05-2013, 14:44:16)
Moim zdaniem to bedzie tak. : Damon da Elenie lekarstwo i ona go wybierze... ale wolalabym zeby Stefan zabral mu je i podzielil sie z Eleną, żeby oboje byli ludźmi ; )) wiem ze jest tylko jedna porcja. szkoda.
lubie_vampy (22)
(12-05-2013, 09:30:12)
ja się zastanawiam czy nie dadzą lekarstwa Rebece i wtedy oni będą sobie szczęśliwymi wampirkami, kicającymi na łące xd.
katerina_petrova95 (20)
(12-05-2013, 15:44:30)
lubie_vampy nie możliwe że dadzą lekarstwo Rebece bo inaczej nie moglaby grać w The Originals , więc ona odpada ;p
poczekamy zobaczymy .
Ale mam nadzieje że Elena będzie rozsądna i wybierze Damona :)
Elena_Kochana (12)
(12-05-2013, 18:29:05)
Jezuu no musi go wybrać . !!!
lubie_vampy (22)
(13-05-2013, 16:56:34)
tak, tak mussi ! ; ))