Witamy na TheVampireDiaries.pl !

Nina Dobrev na temat starcia Eleny i Katherine

Portal Wetpaint.com uzyskał parę informacji od Niny Dobrev o konfrontacji dwóch sobowtórów w finałowym odcinku.

     kath i elena

 



Tajemny Krąg

 



Wetpaint: [...] Emocjonalne załamanie Eleny poprowadziło do jednego z najbardziej intrygujących zwrotów akcji w tym sezonie: zapomnijcie o Silasie, Elena chce zabić Katherine! Więc czy to oznacza epicką walkę sobowtórów w finałowym odcinku? Słowa Niny wskazują na to, że tak! Niefortunnie dla aktorki, która gra dwie role w tym serialu, oznacza to nagrywanie dwóch wyczerpujących scen walki.


''To było bardzo ciężkie i wymagające do sfilmowania. To jest bardzo epickie. Będzie to świetnie wyglądać, ale nigdy jeszcze czegoś takiego nie robiłam i to był bardzo długi dzień.''


[..] Podczas gdy istnieje szansa, że Elena zostanie zmuszona do zażycia lekarstwa, Nina wolałaby, aby Elena-wampir jeszcze trochę pokręciła się w pobliżu.


''Jej największym marzeniem teraz jest bycie człowiekiem, jednak każde doświadczenie, wszystko przez co przechodzi, czyni ją silniejszą. Ona jeszcze będzie kiedyś twardą laską. Zbyt wiele przeszła, by się teraz po prostu poddać.''

 

 

Chcecie, aby Elena pozostała wampirem? I jak uważacie, czy uda jej się zabić Katherine?



 

Prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie tłumaczenia bez mojej zgody jest zabronione!



Katerina_Petrova88, 04-05-2013, odsłon: 2787
Komentarze
emcia13 (5)
(04-05-2013, 18:40:32)
Ja myślę że Elena zostanie wampirem i nie uda jesj się zabić katherine xD
Katerina_Petrova_88 (7)
(04-05-2013, 19:49:40)
Ja tam wolę Elene jako wampira :3 i raczej nie uda jej się zabić Kath, mam taką nadzieję :>
Giselle (47)
(04-05-2013, 20:25:08)
W sumie, ja tam bym nie chciała żeby Elena zabiła Katherine, lubię tę postać pomimo tego, że za każdym razem jak się pojawia, od razu zaczyna coś 'mącić', ale plusem jest to, że coś się dzieje. ;) 
Lexi23 (7)
(04-05-2013, 20:28:41)
Wolałabym, by Elena jednak została dalej wampirem,a co do sytuacji z Katheriną to wydaje mi się, że Elena może postraszyć swoją determinacją Kath, a ta w rezultacie ucieknie i będzie myśleć nad zemstą w przyszłych sezonach, albo ewentualnie o krok od śmierci ktoś ją powstrzyma;)
agattaa (2)
(04-05-2013, 21:50:01)
Hmm ja myślę że jednak Elena nie zabije Kath,
bo wtedy cała jej linia by zginęła, w tym Damon, Stefan i sama ona. 
A co do Eleny jako wampira, to dla mnie fajniejsza jest
jako wampir, wreszcie konkretna. 
I mam nadzieje że choć przez chwile, świadomie bedzie z
Damonem :-D
Katerina_Petrova88 (74)
(04-05-2013, 22:30:15)
Dlaczego śmierć Katherine miałaby spowodować śmierć reszty? To działa tylko i wyłącznie wtedy, gdy zabije się Pierwotnego. Przecież np. Rose stworzyła Katherine, i co? Zmarła a reszta nadal ma się świetnie.
paula4033 (1)
(04-05-2013, 22:54:14)
Nie chcę, żeby zabiła Katherine, bo potem byłoby trochę nudno bez niej, ale Elena powinna się zemścić na niej w jakiś sposób, by ta gorzko pożałowała tego co dotychczas zrobiła.
Katerina_Petrova88 (74)
(04-05-2013, 23:00:48)
Możeby tak zwinęła jej buty. Katherine ewidentnie za tym nie przepada xD
Majkela (0)
(05-05-2013, 13:08:50)
Ja to bym chciała widzieć, jak takie sceny są kręcone...
Katerina_Petrova88 (74)
(05-05-2013, 13:14:35)
Wszystko jest robione komputerowo, sklejają sceny, na których Nina raz jest Eleną, a raz Kath. Może dadzą coś po finale sezonu- zawsze był taki kilku minutowy filmik z wpadkami z planu ;p
katerina_petrova95 (20)
(05-05-2013, 14:06:55)
mam nadzieje ze Elena pozostanie wampirem i nie zabije Kath ;d
Claire (9)
(05-05-2013, 15:43:38)
Właściwie to nie obchodzi mnie za bardzo sam wynik tego starcia- no ale powiedzmy sobie szczerze, istnieją tylko dwie opcje:
1. Katherine zginie
2. Katherine ucieknie.
Bo Elena jest główną postacią i jej śmierć po prostu nie miałaby prawa bytu. Ciekawi mnie, jak to się potem wszystko potoczy- może Elenka się trochę zmieni po pokonaniu swojego złego sobowtóra, na lepsze. Albo stanie się Katherine.
No a znając możliwości edytorów filmowych TVD to może bardzo fajnie wyglądać, np. walka Eleny i Vampire Barbie niczego sobie. Współczuję Dobrev, pewnie niełatwo jej bić się z powietrzem xd