Witamy na TheVampireDiaries.pl !

TVD Season 5 FanMade Trailers

 



Tajemny Krąg

 



Katerina_Petrova88, 20-05-2013, odsłon: 2942
Komentarze
paula4033 (1)
(20-05-2013, 19:37:19)
Klaroline!! :)
delena_07 (25)
(21-05-2013, 13:09:45)
Oba są wspaniałe :)
_Katherinaa_ (0)
(21-05-2013, 19:45:05)
Boskie ! Oby do października :D
Vampire00 (8)
(21-05-2013, 21:28:37)
ja bym nie liczyla na klaroline, klaus jak bd to  chyna tylko na poczatku sezonu, a potem pierwotni, aktorzy ktozy maja grac w the orginalas nie bd grac w pamietnikach. ja licze na powrot tylera, skoro nie klaus to tyler
katerina_petrova95 (20)
(22-05-2013, 15:26:58)
nie będzie już Klaroline :( wszystko przez to że zachciało im się robić odzielny denny serial The Originals ..bez sensu zupełnie ;/
Vampire00 (8)
(22-05-2013, 22:03:09)
spada ogl tvd wiec normalne ze chca zrobic nowy serial z oddzielna fabula, duzo ludzo bd tym zainteresowanych, "zwiastun" serialu (odc 20) byl genialny, moim zdaniem the orginals bd ciekawe ;))
karolcia21 (0)
(23-05-2013, 20:00:13)
fajnie ze Elen wybrala Damona wreszcie moze Damon bedzie szczesliwy i bedzie wiedzial ze Elena go naprawde koca bez zadnego przywiazania
Vampire00 (8)
(23-05-2013, 21:20:57)
czy ja wiem. moim zdaniem ta sprawa ma drugie dno, nie da sie w kims odkochac i zakochac w ciagu kilku dni. koniec 3 sezonu - elena wybiera stefana, pierwszy odc 4 sez - elena podkresla ze wybrala i kocha stefana a po kilku odc spi z damonem. to raczej nie jest normalne. poza tym popatrzcie tez na szczescie eleny, jaki byl jej zwiazek ze stefan a jaki byl w 4 sez. z damonem.
Katerina_Petrova88 (74)
(23-05-2013, 22:03:58)
Ja to widzę tak: Elena wybrała Stefana pod koniec 3 sezonu, a następnie potwierdziła ten wybór tuż przed przemianą w wampira. Wtedy jej życie się diametralnie zmieniło, jej uczucia zostały zwielokrotnione, połączyła ją sire bond z Damonem. Ciągnęło ją jeszcze bardziej do niego, a w swoim związku ze Steffem zaczęła dostrzegać coraz więcej zgrzytów. Rozstała się z nim i związała się z jego bratem. Potem zaczęło się to całe bla, bla, bla o prawdziwości ich uczucia: Stelena Band (Stefan, Caroline i Klaus) gorąco zapierali się, że te uczucia są nieprawdziwe, a Elena twierdziła, że są szczere. Z inicjatywy Rebekah przyznała się także, że nie jest już zakochana w Stefanie, że czuła się z nim źle od jakiegoś czasu. Teraz, kiedy sire shit nie ma, a Elena dokładnie wie, co czuje, i wybiera mimo wszystko Damona.
To nie tak, że ona się 'zakochała i odkochała w ciągu kilku dni'. Postać Eleny ewoluowała przez całe sezony, tak samo jak jej epic love do Stefana. Bo czasami z miłości się wyrasta, tak najwyraźniej stało się z nią. Nie widzę w tej historii drugiego dna, logicznie rzecz biorąc to było naturalne, przecież nie każda miłość jest wieczna. Cytuję: 'The old Elena died when she some of that bridge. Let her go'.
Ale, że to tylko serial, i wszystko jest możliwe, to być może ta sprawa ma drugie dno. Tylko pojęcia nie mam, na czym by polegało :D
Vampire00 (8)
(24-05-2013, 07:19:34)
zostala wampirem, wszystko sie zwielokrotnilo, czy li automatycznie milosc do stefana tez, a ona sie zachowala jakby nic do niego nie czula, no dobra jakby go kochala ale nie jak chlopaka, tylko jak brata. epic love, tak wlasnie, ich laczylo cos niesamowitego, zrobili by wszystko dla sb, stefan zawsze dawal jej wybor, damon decydowal za nia. dla mnie to dziwne ze zmienila tak szybko zdanie, nie wazne sa zmiany itd to bylo bardzo dziwne. mamy rozne zdania bo jest za delena a jak od wlasnie 4 sezonu za stelena, ale przynajmniej umiesz to jakos wytlumaczyc, a nie jestes za nia tylko dlatego ze damon jest ladny, tak jak wiekszosc  gimbusow
Vampire00 (8)
(24-05-2013, 07:22:35)
a wracajac jeszcze do steleny i do konca 4 sez. odc (chyba) 21 elena odzyskala czlow i jest w rozpaczy, jej "chlopak" damon  chwyta ja i mowi zeby sie uspokoila ona sie wyrywa, to samo robi stefan ona go slucha uspokaja sie. wszystko moze sie jeszcze zmienic w 5 sez.
vampirka_xoxo (194)
(24-05-2013, 14:56:54)
Oba filmiki świetne, wgl final niezwykle zaskakujący, dużo niespodziewanych zrotów akcji tylko w sumie to uważam ze przekombinowane z tym silesem i stefanem, ale coż zobaczymy jak to rozwiną Julie Plec scenarzyści :D oczywiście bardzo sie ciesze z powodu Eleny i Damona, chociaż wydaje mi sie ze początkowo bardziej pasjonowało mnie jej życie miłosne i to kogo wybierze a teraz przez to jej ciagle zmieniania zdania to zrobiło się to dla mnie obojętne z kim bedzie, (oczywiscie mój udział w Damon Team sie nie zmienia :d) a i bardziej zaczeły mnie interesować inne wątki tego serialu, a jest w czym wybierac.Ciekawa jestem połącznia Rebekha MAtt xd No a skupiając sie jeszcze na finałowym odcinku to dodam iz szalenie podobały mi sie słowa Klausa skierowane do Caroline: "It's your first love...I attend to be your last" *.*
Katerina_Petrova88 (74)
(24-05-2013, 18:36:40)
Jeśli już mowa o cytatach, to mi strasznie podobały się słowa Rebeki: 'The first rule of truly living: do the thing you're most afraid of' :) Ogólnie ta scena była fajnie zrobiona: ona wypowiada te słowa i go całuje, kamera się okręca wokół nich, by nas zmylić, i nagle okazuje się, że to Bekah stoi na bombie zamiast Matta. Na początku jakoś nie byłam przekonana do Mabeki, ale mnie zaciekawili, czekam na rozwinięcie :D
Vampire00 (8)
(24-05-2013, 21:49:11)
sceny Rebeki i Matta oraz Klausa z Caralaine mi się najbardziej podobały ;)) no i jeszcze ucieszyłam się z pocałunku Bonnie i Jeremiego ;>
Katerina_Petrova88 (74)
(24-05-2013, 22:49:09)
Na scenie Bonnie i Jer'a to ja byłam raczej bliska płaczu,
ale też była fajna :D
Vampire00 (8)
(24-05-2013, 23:47:29)
no ja też z powodu Bonnie, ale ucieszyło mnie pocałunek :> Bonnie musi wrócić
Katerina_Petrova88 (74)
(25-05-2013, 08:09:11)
Według Julie będzie się pojawiać jako duch, dobre i to :P
Vampire00 (8)
(25-05-2013, 08:25:58)
wlasnie wiem ;) ale mam nadzieje, ze pod koniec sezonu wroci jako czlowiek. ciekawi mnie rebeka i matt, fajnie sie to ulozylo, szkoda beka nie dostala lekarstwa
katerina_petrova95 (20)
(25-05-2013, 10:52:10)
Ja się zastanawiam jak oni chcą to zrobić , skoro ma być The Originals to czy Rebekah jeszcze będzie grałą TVD czy po prostu w 5 sezonie faktycznie wyjedzie z Mattem .. kiepsko zrobili że odłączyli oryginalnych od TVD :(
Vampire00 (8)
(25-05-2013, 11:26:26)
tak :( Rebeka może zostać w TVD i występować "gościnnie" w The Orginals lub na odwrót, nie wirze, że Klausa już nie bd, nowy srial, nie wyobrażam sb go kochającego kogoś innego niż Caroline
katerina_petrova95 (20)
(25-05-2013, 15:59:50)
ja tak samo :( to bedzie dramat jak on bedzie miał dziecko z Hayley ;/ ...

wątpie żeby występowała gościnnie bo te seriale były ze sobą połączone więc Rebekah nie mogłaby być kimś zupełnie innym (jeśli chodzi o charakter i postać) w TO i TVD ..bez sensu :(