Witamy na TheVampireDiaries.pl !

ZDJĘCIA PROMOCYJNE Z 5x05

W sieci pojawiły się dwa zdjęcia promocyjne z odcinka 5x05 'Monster's Ball'.



Tajemny Krąg

 



.

 

c



Katerina_Petrova88, 18-10-2013, odsłon: 24000
Komentarze
patirose (0)
(19-10-2013, 13:41:20)
to teraz mi jeszcze powiedzcie że Damon też ma sobowtóra, a rodzice Eleny zyja. Kolejne odcinki coraz bardziej mnie rozczarowuja.
Katerina_Petrova88 (74)
(19-10-2013, 14:23:08)
Może ich nie stać na zatrudnianie nowych aktorów (albo są strasznie wybredni) i chcą zapełnić serial nowymi postaciami, używając obecnych? :D No fakt, przesada, boję się, że niedługo będzie po kilka kopii każdej postaci... Stefan Junior i Stefan Senior zdecydowanie wystarczą. Do tego jeszcze Kath i Elena. I ta laska Silasa, nie pamiętam imienia. 
I wiecie, co mnie dziwi? Że Steff, a tym bardziej Katherine, żadnej ze swoich kopii nie spotkali. A powinni, skoro było ich tak dużo...
Lexi23 (7)
(19-10-2013, 18:59:11)
Też mnie to dziwi. Prawę mówiąc jak zobaczyłam Silasa z tą Amarą to, aż nie mogłam uwierzyć, bo myślałam na samym początku, że to Katherina i dlatego Silas ją szuka, ale jak się dowiedziałam, że to jednak nie ona tylko ta Amara załamałam się, a wieść o tym, że jest masa ich "klonów" to już był szczyt wszystkiego..
patirose (0)
(19-10-2013, 22:48:48)
może nie mają jujz pomysłow na kolejne odcinki i na siłe próbuja uczynic go ciekawszym. Co niestety tylko wszystko pogarsza. Jeszcze troche to bedziemy mieli wampirzą wersję "mody na sukces"
Vampire00 (8)
(19-10-2013, 23:46:43)
ale jak stef i elena mieli spotkac swoich sobowtorow jak oni zyja co kilkaset lat? bylo to wyjasnione chyba w sezoniie, elena spotkala kath tylko dlatego, ze ta jest wampirem, a rczej byla i przezyla to piecset lat
Vampire00 (8)
(19-10-2013, 23:49:20)
dla mnie jak narazie jest ok, odcinki mnie ciekawia i ciekawi cobd dalej, moze sobowtorow jest duzo ale teraz wiemy skad one sie biora, jedyny chyba minus to ta cala sprawa z przeznaczeniem, z tym troszke przesadzili, a pomysl z pamiecia stefana moze byc interesujacy
shrew2306 (2)
(20-10-2013, 18:55:10)
Odcinki mi się podobają, ale jak dla mnie to dla Stefana powinna być Katherine przeznaczona, bo Elena była dużo później... Ech przeznaczenia, jakby już nie mogła być z Damonem tylko tak mieszają w kółko
Vampire00 (8)
(20-10-2013, 19:58:41)
elena jeszcze bd dziesiec razy z damonem i stefanem , a co do kat to stefan do niej nie pasuje, damon juz bardziej, oni maja temperament i byli by spoko para, w sumie damon ja tak strasznie kochal
SuzKa (0)
(21-10-2013, 14:00:03)
Przepraszam za mały offtopick, ale czy ktoś jeszcze zauważył, że w 2 odcinku, kiedy Silas rozmawia z Mattem w lesie, to w pewnym momencie wykrzykuje po polsku ,,Odpowiedz mi"
Katerina_Petrova88 (74)
(21-10-2013, 15:41:26)
Pisałam o tym z kimś pod odcinkiem :D To dziwne, ale on serio powiedział to po polsku O_o Niby Paul to Polak, ale co to ma wspólnego z Silasem i TVD? xd
Giselle (47)
(21-10-2013, 17:29:59)
No, niezłe to było jak tak nagle krzyknął "Odpowiedz mi".
A co do zdjęć, są ok, widzę, że jakaś impreza się szykuje w Mystic Falls. ;P
koffciam_tvd (0)
(21-10-2013, 18:07:15)
On to podobno powiedział do Matta po czesku, bo podróżnicy są z czech. ;P
Vampire00 (8)
(21-10-2013, 20:41:50)
nie musza byc koniecznie z czech, po prostu spotkali sie tam

SuzKa raczej nie dalo sie tego niezauwazyc ;)