Witamy na TheVampireDiaries.pl !

ZWIASTUN 4x23!

Opublikowano zwiastun finałowego odcinka 'Graduation'. W dalszej części newsa tłumaczenie.

 



Tajemny Krąg

 



Kol: Witamy spowrotem.

        MARTWI POWRACAJĄ

Rebekah: Czego od nas chcesz?

Alexander: Zamierzam wypełnić moje przeznaczenie.

Connor: Chcemy również lekarstwa.

Elena: Są gotowi zabić każdego w Mystic Falls, aby je zdobyć.

Vaughn: Gdzie jest Silas??

        FINAŁ SEZONU

Vaughn: To jest warte tych tysiąca lat poszukiwań. Quetsiyah zwyczajnie przyśle więcej.

        KTÓRY BĘDZIE CIĘ TRZYMAĆ W NAPIĘCIU

                     DO KOŃCA



Katerina_Petrova88, 10-05-2013, odsłon: 3065
Komentarze
KochankaDamona (7)
(10-05-2013, 15:59:29)
O mój Boże! O_O
Będzie się działo... 
Myślicie, że Damon da lekarstwo Elenie? Ja mam jednak nadzieję, że nie. Wolę ją jako wampira.
SPOILER
Jeszcze Bonnie nie żyje, ciekawe jak na to zareagują O_O 
22 odcinek to oglądałam i po prostu raz się cieszyłam (sceny między Damonem i Alarickiem), a za chwilę miałam łzy w oczach, potem byłam zdziwniona, wściekła i tak w kółko :d

Zobaczymy, co będzie dalej...
lovesomerhalder (1)
(10-05-2013, 16:09:35)
stebekah ;3 ;3 ;3 Mam nadzieje ze Damon wezmie lekarstwo ;3
Majkela (0)
(10-05-2013, 16:46:32)
Weźcie, niemal ryczałam jak bóbr przy każdej scenie z Jeremy'm.
Mam nadzieję, że Bonnie wróci - w końcu była na zakończeniu (chyba że jako duch). ;_;
darmon23 (0)
(10-05-2013, 16:57:47)
Bonnie przecież żyje bo poco niby miałaby się w togę przebierać
Guga (0)
(10-05-2013, 17:15:13)
WŁAŚNIE NA LANSIKU WYCZYTAŁAM ŻE IAN ROZSTAŁ SIĘ Z NINĄ [img]http://vampirediaries.pl/wp-includes/images/smilies/icon_surprised.gif[/img] TU MACIE LINK [url=http://www.lansik.pl/33253/ian-somerhalder-znowu-singlem/]http://www.lansik.pl/33253/ian-somerhalder-znowu-singlem/[/url]
Claire (9)
(10-05-2013, 17:31:12)
To o rozstaniu to pewnie tylko ploty. Poza tym, według mnie ludzie, którzy o tym piszą nie mają własnego życia, podobnie jak ci, którzy się tym tak zachwycają. Czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na fabułę serialu? Nie. Czy to będzie miało jakikolwiek wpływ na wasze życie? Nie. Więc?
Oliwiia (7)
(10-05-2013, 17:55:48)
Rozstanie jest prawdziwe, Ian i Nina potwierdzili. 
a co do odcinka - świetny. tak coś miałam przeczucie, że Bonnie się oberwie. najlepsza scena z Damon'em i Alaric'iem, tęsknię za nim ;) 
ale czy Alaric nie powinien mieć chcęci zabicia wampirów? przecież przez ten pierścien ześwirował.
KochankaDamona (7)
(10-05-2013, 19:17:06)
Gdzie to potwierdzili? :c Ja czytałam właśnie, że to tylko plotki...
8BlackDarkWhite8 (2)
(10-05-2013, 19:23:44)
Oliwiia - W poprzednim sezonie Alaric .. nwm jak to ująć .. miał obsesję na punkcie zabijania wampirów tylko gdy Elena żyła jeszcze jako człowiek . Gdy umarła to Alaric z nią bo byli połączeni ze sobą .. wtedy więź została zerwana i wrócił do "normalności" xd
8BlackDarkWhite8 (2)
(10-05-2013, 19:25:23)
Bo był pod wpływem jakiegoś zaklęcia pierwotnej czarownicy czy coś ..  co wiązało się z tym pierścieniem
Oliwiia (7)
(10-05-2013, 19:32:39)
a właśnie jeszcze jedno pytanie - dlaczego Jeremy wrócił z tej drugiej strony? przecież to taki 'czyściec' dla nadnaturalnych, a Jeremy w chwili śmierci był człowiekiem....
Oliwiia (7)
(10-05-2013, 19:37:00)
ja czytałam, że wczoraj oficjalnie potwierdzili ;) a tak w ogóle Ian napisał na Twitterze: "A THOUGHT FOR TODAY:
People change and forget to tell each other. -Lillian Hellman, playwright (1905-1984)
Giselle (47)
(10-05-2013, 20:00:35)
Boże, oby to były tylko jakieś plotki z tym rozstaniem. Nie wyobrażam sobie Ian'a bez Niny. :((
Jeeej! Będzie Mabekah! < 33
xXCarolineXx (0)
(10-05-2013, 20:13:28)
Mat i Rebekah razem♥ i to mi się podoba. Polubiłam Rebekah w 22 odc i ma nadzieję że już taka pozostanie (czyli miła i troszcząca się o innych a nie tylko o siebie). Najbardzej to czekam na scene z Klausem i Caro, oby się chociaż pocałowali to chyba będę wtedy skakała z radości xD I ciekawi mnie co się stanie z Bonnie. Wydaje mi się, że ona i Jeremy jednak wrócą do żywych a reszta zniknie, fajnie by było gdyby Alaric też wrócił ale to już mało możliwe. Bonnie jest jedyną czarownicą w Mystic Falls więc musi wrócić bo serial bez niej nie będzie już taki sam.
Natalaa (0)
(10-05-2013, 20:36:24)
czy tylko mi się tak wydaję, że wraz z Bonnie powinna umrzeć Katherina? przecież w końcu Bonnie je ze sobą połączyła
katerina_petrova95 (20)
(10-05-2013, 21:16:14)
Natalaa Bonie rozlączyła tą więź przecież więc juz nie były powiazane ,ale odcinek faktycznie emocjonujacy ;d
Natalaa (0)
(10-05-2013, 21:21:51)
rozłączyła, ale jednak jak Elka zabijała Kate to Bonnie też to czuła. Dobra nie kminie ...
Lexi23 (7)
(11-05-2013, 16:15:22)
Tak jak Elena walczyła z Katheriną to były połączone, ale później jak Bonnie była z Caroline czyli Silasem to powiedziała, że już nie są razem połączone.
katerina_petrova95 (20)
(12-05-2013, 15:38:23)
No właśnie , bo wtedy Silas podszył się pod Caro i Stefana i kazał jej się rozłączyć z Katherine ;)