Witamy na TheVampireDiaries.pl !

ZWIASTUN 5x04

Opublikowano zwiastun nadchodzącego odcinka 5x04 'Whom The Bell Tools'. W dalszej części newsa tłumaczenie.

 



Tajemny Krąg

 



Stefan: Mogłabyś mi przypomnieć jeszcze raz swoje imię?

Elena: Elena.

Stefan. Elena...

Tessa: Przeznaczenie od zawsze dążyło do połączenia sobowtórów ze sobą na wieczność.

Damon: Dlaczego miałbyś to powiedzieć?!

/Kiedy dawny ogień zaczyna płonąć na nowo

Stefan: Jesteś śliczna, mądra... Dlaczego cię nie pamiętam?

Elena: To wydaje się strasznie dziwne.

/Ktoś może się poparzyć

Damon: Ufasz mi?

Stefan: A mam jakiś wybór?

Damon: Nie.

 



Katerina_Petrova88, 18-10-2013, odsłon: 1735
Komentarze
Oliwiia (7)
(18-10-2013, 19:53:34)
Serio? Znowu Stelena? Strasznie się zawiodłam po dzisiejszym odcinku, gdy Stefan stracił pamięć... 
Od początku kibicowałam Stelenie, ale po tym jak Tessa powiedziała, że spobowtóry są sobie przeznaczone to... oczekiwałam czegoś lepszego, innego. Nudzi mnie ten trójkącik - Stefan, Elena, Damon - gdzie raz jest Stefan, a zaraz Damon... Chyba jednak wolę Delenę ;D nie jest przynajmniej taka nudna, 'przesłodzona'. ;)
Majkela (0)
(18-10-2013, 22:43:28)
Seriously? Jeszcze trochę i w serialu będzie 5 Elen, 3 Stefanów i 7 Damonów. To się robi krępujące. ;_;
Katerina_Petrova88 (74)
(19-10-2013, 08:19:22)
Wyluzujcie, oni po prostu starają się przywrócić mu pamięć przez odtwarzanie starych zdarzeń.. Ta scena, kiedy Elena wychodzi z łazienki i się zderzają, kiedy idą przy rzece, Elena go całuje (chociaż nie wiadomo, może być ta sama sytuacja jak z zwiastunem 4x19)... Marny sposób, ale może zadziała.
Vampire00 (8)
(19-10-2013, 10:19:49)
wlasnie wyluzujcie, tessa moze tak tylko mowic, przeciez jest szalona itd, moze chciala zeby damon zostawil stefana, z pamiecia moze fajna sprawa zobaczymy, mi w sumie jest obojetne z kim bd elena, choc po 4 sezonie jakos nie lubie deleny, ale nie wierze w to przeznaczenie sobowtorow
Katerina_Petrova88 (74)
(19-10-2013, 11:16:19)
Przeznaczenie w tym wypadku strasznie kojarzy mi
się z średniowiecznym wybieraniem kobiecie męża-
'ten jest z dobrego rodu, za tego wyjdziesz za mąż'.
Księżniczkom podobno ustalano przyszłego męża
zaraz po urodzeniu, nie zwracając uwagi na fakt,
że oni się mogą wcale nie pokochać..
Tutaj jest podobnie. Wszystko zostało z góry 'zaprogramowane', że Stefan musi być z Eleną.
Ona jednak zakochała się w kimś innym i pokazuje, 
że tak wcale nie musi być, wychodzi temu na przeciw.
I tak długo, jak będzie kochać Damona, przeznaczenie
może ją cmoknąć w d*pę, bo nikt nie może 
narzucić jej, co ma czuć. Wszystko więc zależy od 
panny Gilbert, nie od tego, czy Steff jest jej 'pisany'.
A nawet może się tak zdarzyć, że pod koniec zostanie 
z Mattem-
bo takie ma widzi-mi-się. Jak powiedział Shane
'The one spell that I've never found is how to break
somebody from loving too much'.
lubiekakaoaty (8)
(19-10-2013, 17:28:05)
Zresztą są dwa sobowtóry. Niech stefan sobie będzie z Karhrin a Damonowi zostawcie Elene ^^
On tez zasługuję na szczęście! ;p
Vampire00 (8)
(19-10-2013, 23:42:03)
elena bd z tym kogo kocha, moze jeszcze czuc cos dos stefana, a damon moze skonczyc z kathrine, zobaczymy jak to bd, wszystko zalezy od tworcow
Giselle (47)
(21-10-2013, 17:26:13)
A mi to już wszystko jedno z kim będzie. ;)